Czech Republic

tl_files/Content_data/Kontakte/Martin_Bernard.jpg  
 
Martin Bernard
Jednatel
 
 
Phone: +420 312 522 071
Mobile: +420 602 373 743
E-mail: mbernard@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Pavel_Zak.jpg  
 
Mgr. Pavel Žák
Obchodní manager,
region Čechy a Morava
 
 
Phone: +420 312 522 154
Mobile: +420 724 120 020
E-Mail: pzak@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Lubos_Leopold.jpg  
 
Luboš Leopold
Obchodní asistent
 
 
Phone: +420 312 522 152
Mobile: +420 724 086 103
E-Mail: lleopold@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Lukas_Hlavka.jpg  
 
Lukáš Hlávka
Technický poradce
 
 
Phone: +420 312 522 078
Mobile: +420 724 120 038
E-Mail: lhlavka@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Zdenek_Vavrousek.jpg  
 
Zdeněk Vavroušek
Technický poradce
 
 
Phone: +420 312 521 326
Mobile: +420 724 516 766
E-Mail: zvavrousek@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Petr_Kraumann.jpg  
 
Petr Kraumann
Technický poradce
e-control a e-prod
 
 
Phone: +420 602 226 033
Mobile: +420 602 226 033
E-Mail: pkraumann@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Ales_Libecajt.jpg  
 
Aleš Libecajt
Technický poradce
e-control a e-prod
 
 
Phone: +420 312 521 974
Mobile: +420 724 333 171
E-Mail: alibecajt@klaes.com

Slovak Republic

tl_files/Content_data/Kontakte/Richard_Kiss.jpg  
Richard Kiss
Obchodní manager
region Slovensko a Madarsko
Értékesítési vezető
 
 
Mobile: +36 30 83 00 347
Mobile: +421 918 869 125
E-Mail: rkiss@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Juraj_Balog.jpg  
 
Juraj Balog
Technický poradce
 
 
Mobile: +421 915 738 392
E-Mail: jbalog@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Tibor_Magyari.jpg  
Ing. Tibor Magyari
Technický poradce
Műszaki szaktanácsadó
 
 
Mobile: +421 905 928 962
E-Mail: tmagyari@klaes.com

Albania, Macedonia, Serbia, Montenegro, Kosovo

tl_files/Content_data/Kontakte/Ismed_Bosnjakovic.jpg  
 
Ismet Bosnjakovic
Area-Sales-Manager
Brace Eskenazi 18
BiH-71000 Sarajevo
 
 
Phone: +387 33 236 367
Mobile: +387 61 471 729
Fax: +387 33 236 367
E-Mail: ibosnjakovic@klaes.com

Serbia, Montenegro, Kosovo

tl_files/Content_data/Kontakte/Nikola_Vesnic.jpg  
 
Nikola Vesnic
Servis i podrska (Service)
Brace Jerkovic 73
SRB - 11000 Beograd
 
 
Mobile: +381 63 447 966
E-Mail: nvesnic@klaes.com

Bosnia and Herzegovina

tl_files/Content_data/Kontakte/Ismed_Bosnjakovic.jpg  
 
Ismet Bosnjakovic
Area-Sales-Manager
Brace Eskenazi 18
BiH-71000 Sarajevo
 
 
Phone: +387 33 236 367
Mobile: +387 61 471 729
Fax: +387 33 236 367
E-Mail: ibosnjakovic@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Emir_Bajric.jpg  
 
Emir Bajric
Schuler
Pruscakova 29
BIH-71000 Sarajevo
 
 
Mobile: +387 61 214 972
E-Mail: ebajric@klaes.com

Croatia

tl_files/Content_data/Kontakte/Ismed_Bosnjakovic.jpg  
 
Ismet Bosnjakovic
Area-Sales-Manager
Brace Eskenazi 18
BiH-71000 Sarajevo
 
 
Phone: +387 33 236 367
Mobile: +387 61 471 729
Fax: +387 33 236 367
E-Mail: ibosnjakovic@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Kresimir_Bakula.jpg  
 
Kresimir Bakula
Schuler
Krste Hegedusica 63
HR-10360 Sesvete
 
 
Mobile: +385 9838 67 44
Fax: +385 1202 11 93
E-Mail: kbakula@klaes.com

Slovenia

tl_files/Content_data/Kontakte/Peter_Breznik.jpg  
 
B.P. d.o.o. Peter Breznik
unv. dipl. ing.
Lepodvorska  26
SL61000 Ljubljana
 
 
Phone: +386 1 514 20 72
Mobile: +386 41 639 188
Fax: +386 1 514 20 73
E-Mail: PBreznik@klaes.com

Hungary

tl_files/Content_data/Kontakte/Richard_Kiss.jpg  
 
Richard Kiss
Obchodní manager
Értékesítési vezető
Turecká 2/c
SK-90301 Senec
 
 
Mobile: +36 30 83 00 347
Mobile: +421 918 869 125
E-Mail: rkiss@klaes.com
     
tl_files/Content_data/Kontakte/Tibor_Magyari.jpg  
 
Ing. Tibor Magyari
Technický poradce
Műszaki szaktanácsadó
 
 
Mobile: +421 905 928 962
E-Mail: tmagyari@klaes.com

 

PLUS pro každého

FENSTERBAU FRONTALE 2016: “Věci na netu“ ve spojení s tradičními řešeními

02.03.2016

Aktuálně z veletrhu Ligna 2015

Zajímalo by Vás, co na veletrhu Ligna 2015 právě nyní prezentujeme?

13.05.2015

Pozvánka na veletrh Ligna 2015

Navštivte nás na veletrhu Ligna 2015, který se koná 11. - 15. května v německém Hannoveru.

13.05.2015