Klaes Seminarraum mit Kunden - Thema Vertrieb

Kontaktní osoby

Máte otázky? Zeptejte se nás!


Czech Republic

Martin Bernhard

Martin Bernard

Jednatel

Mobile: +420 602 373 743
E-mail: mbernard@klaes.com

Pavel Zak

Mgr. Pavel Žák

Obchodní manager,
region Čechy a Morava

Mobile: +420 724 120 020
E-Mail: pzak@klaes.com

Lubos Leopold

Luboš Leopold

Obchodní asistent

Mobile: +420 724 086 103
E-Mail: lleopold@klaes.com

Lukas Hlavka

Lukáš Hlávka

Technický poradce

Mobile: +420 724 120 038
E-Mail: lhlavka@klaes.com

Zdenek Vavrousek

Zdeněk Vavroušek

Technický poradce

Mobile: +420 724 516 766
E-Mail: zvavrousek@klaes.com

Otto Steffl

Otto Steffl

Technický poradce

Mobile: +420 602 640 763
E-Mail: osteffl@klaes.com

Petr Kraumann

Petr Kraumann

Technický poradce
e-control a e-prod

Mobile: +420 602 226 033
E-Mail: pkraumann@klaes.com

Slovak Republic

Richard Kiss

Richard Kiss

Obchodní manager
region Slovensko

Mobile: +421 918 869 125
E-Mail: rkiss@klaes.com

Tibor Magyari

Ing. Tibor Magyari

Technický poradce

Mobile: +421 905 928 962
E-Mail: tmagyari@klaes.com

Hungary

Richard Kiss

Richard Kiss

Értékesítési vezetö

Mobile: +421 918 869 125
E-Mail: rkiss@klaes.com

Tibor Magyari

Ing. Tibor Magyari

Müszaki szaktanácsadó

Mobile: +421 905 928 962
E-Mail: tmagyari@klaes.com

Pali Meliton

Páli Meliton

Müszaki szaktanácsadó

Mobile: +36 30 85 97 261
E-Mail: pmeliton@klaes.com

 

Kudy k nám

Klaes CZ s.r.o.

Pod Horou 319/3 | 27401 Slaný
Telefon: +420 312 521 326
E-Mail: klaes@klaes.cz

Otvírací doba

Pondělí až pátek od 8.00 do 12.00 a poté
od 13.00 do 17.00

Horst Klaes GmbH & Co. KG

Wilhelmstraße 85 - 87 | 53474 Bad Neuenahr-Ahrweiler
Telefon: +49 2641 909 0 | Fax: +49 2641 909 2000
E-mail: welcome@klaes.com

Otvírací doba

Pondělí až čtvrtek od 7.00 do 19.00
Pátek od 7.00 do 17.00