Persoana de contact
Mai aveti intrebari? Nu ezitati sa ne contactati!

Romania

files/Content_data/Kontakte/Daniel_Moldovan.jpg  
 
Daniel Moldovan
Sales
 
 
Mobile: +40 728 13 75 92
E-Mail: dmoldovan@klaes.com
     
files/Content_data/Kontakte/Ramon_Daniel_Klimek.jpg  
 
Ramon Daniel Klimek
Schuler
 
 
Phone: +40 356 42 83 20
Mobile: +40 728 13 75 93
E-Mail: rklimek@klaes.com
     
  Ovidiu Lazurca
Schuler
Mobile: +40 728 13 75 95
E-Mail: olazurca@klaes.com
     
  Vitalie Antoniu
Schuler
Mobile: +40 729 13 75 91
E-Mail: vantoniu@klaes.com
     
  Claudiu Terpeziceanu
Schuler
Mobile: +40 729 13 75 92
E-Mail: cterpeziceanu@klaes.com

 

Turkey

files/Content_data/Kontakte/Cengiz_Berber.jpg  
 
Cengiz Berber
Klaes Turkey Manager
 
 
Phone: +90 212 871 27 27
Gsm: +90 532 165 29 81
Skype: cengiz.berber
E-Mail: cengiz.berber@klaes.com
     
files/Content_data/Kontakte/Bilgin_Kuecuekyasar.jpg  
 
Bilgin Küçükyaşar
Technical Manager
 
 
Phone: +90 212 871 27 27
Gsm: +90 532 165 29 80
Skype: bilgin.kucukyasar
E-Mail: bilgin.kucukyasar@klaes.com
     
files/Content_data/Kontakte/Kadir_Erem.jpg  
 
Kadir Erem
Service
 
 
Phone: +90 212 871 27 27
Gsm: +90 530 119 44 50
Skype: kadir.erem
E-Mail: kerem@klaes.com
     
files/Content_data/Kontakte/Khaled_Mubarak.jpg  
 
Khaled Mubarak
Area Manager
 
 
Phone: +49 3691 2181 516
Mobile: +49 172 5365 945
E-Mail: kmubarak@klaes.com

 

Bulgaria

files/Content_data/Kontakte/Ismed_Bosnjakovic.jpg  
 
Ismet Bosnjakovic
Sales
 
 
Phone: +387 33 236 367
Mobile: +387 61 471 729
E-Mail: ibosnjakovic@klaes.com
     
files/Content_data/Kontakte/Peter_Georgiev.jpg  
 
Peter Georgiev
Sales
 
 
Mobile: +359 878 411 218
E-Mail: pgeorgiev@klaes.com
     
files/Content_data/Kontakte/Spas_Ivanov_Georgiev.jpg  
 
Spas Ivanov Georgiev
Service
 
 
Mobile: +359 886 609 305
E-Mail: sgeorgiev@klaes.com

 

Greek

files/Content_data/Kontakte/Ismed_Bosnjakovic.jpg  
 
Ismet Bosnjakovic
Sales
 
 
Phone: +387 33 236 367
Mobile: +387 61 471 729
E-Mail: ibosnjakovic@klaes.com
     
files/Content_data/Kontakte/Peter_Georgiev.jpg  
 
Peter Georgiev
Sales
 
 
Mobile: +359 878 411 218
E-Mail: pgeorgiev@klaes.com

 

Extindem digitalizarea

Klaes la LIGNA cu Realitatea Augmentată, Door Designer și cea mai recentă versiune 7.14

09.05.2019

Interacțiune perfectă

Homag zi tematică la clientul nostru de lungă durată Reicherter în Reutlingen

13.02.2019

Sere virtuale la standul expozițional

Klaes la BAU 2019 - soluții noi pentru sere și fațade cortină

28.01.2019